Atsauksmes

Agnese:

"Dagnis ir fantastisks, pretimnākošs un motivējošs treneris. Viņš redz un saprot, kāda fiziskā slodze ir vajadzīga tagad un kad to palielināt. Dagnis ir ļoti elastīgs arī attiecībā uz treniņu laikiem, jo pie mana, brīžiem neparedzamā dzīves ritma, mēs vienmēr esam pamanījušies sarunāt treniņus abiem pieejamā laikā. Visvairāk man patīk tas, cik labi un brīvi jūtos viņa klātbūtnē. Ja kas neizdodas, viņš nekad neliek justies slikti vai par kaut ko kaunēties. Treniņus vienmēr esmu gaidījusi ar prieku, jo parasti lielākā treniņa daļa paiet sarunās, kas to padara krietni interesantāku. Trenējoties pie Dagņa var iegūt ne tikai labu treneri, bet arī draugu.
Silti iesaku visiem un visām!"​

Santa:

"Nolēmu trenēties pie trenera Dagņa, lai uzlabotu fizisko izturību un izvingrotos pēc 8 stundu sēdēšanas pie datora. Treniņa slodzi un vingrojumus Dagnis piemēroja atbilstoši manam fiziskās sagatavotības līmenim, pakāpeniski to paaugstinot. Labsajūta uzlabojās jau pēc pirmajiem treniņiem. Pēc aptuveni pusgada nolēmu pamēģināt atsākt skriet, to nebiju darījusi pāris gadus. Jau pirmajā reizē liels bija mans pārsteigums, par to kādu attālumu spēju noskriet - tas bija garāks un ilgāks skrējiens kādu jebkad savā dzīvē biju spējusi pieveikt! Tas lieliski pierādīja to, kā Dagņa izstrādātie treniņi bija uzlabojuši manu fizisko izturības līmeni."​

Agnese:

"Lieliska iespēja kustēties ir ar treneri Dagni. Ilgstoši meklēju sev piemērotā laikā un vietā iespējas trenēties un kopš man ieteica Dagni, mani meklējumi ir vairāk kā pozitīvi noslēgušies. Pēc 2 mēnešu treniņiem 2 reizes nedēļā es jūtos lieliski, apmierināta ar savu ārējo izskatu un katra nodarbība dod pozitīvu enerģiju. Lai cik gara un noslogota būtu mana darba diena, kā labs dienas noslēgums ir treniņš. Paldies, par individuālu pieeju un iespēju uzlabot savu labsajūtu! Trenējos pati un noteikti iesaku citiem!"

Ilze:

"Jau ar pirmo treniņu pie Dagņa, sapratu, ka viņa neizsīkstošā enerģija un pozitīvisms ir tas, kas mani motivē darboties un sasniegt katrā treniņā uzstādītos nelielos, tomēr svarīgos mērķus. Sākot treniņus jutu,ka Dagnis bija izvēlējies manām spējām atbilstošu slodzi, kas ar katru treniņu kļūst lielāka. Vēl joprojām pēc treniņiem brīnos cik patiesībā daudz spēju paveikt - tas viss pateicoties Dagņa spējai gan morāli, gan fiziski mani sagatavot tam kas šķiet neiespējams. Ļoti priecē, ka mūsu treniņi notiek ārā un ja ir nepieciešamība, tad arī laiku spējam pielāgot tādu, kas man der vislabāk. Viens no galvenajiem iemesliem mūsu veiksmīgajai sadarbībai ir trenera personīgā pieeja gan treniņu laikā, gan pēc treniņiem, apjautājoties kā jūtos.  Katru nākošo treniņu gaidu ar prieku!"​

Inta:

"Sports no manis paņem spēkus tikai brīdī, kad to daru. Bet pēc nodarbības vienmēr aizeju ar daudz lielāku spēku, enerģiju un "savāktību". Šīs nodarbības ir labs veids kā pilnveidot sevi fiziski, izlādēties un reizē arī uzlādēties jaunajai dienai. Prieks, ka Dagnis tik lielu uzmanību pievērš ūdens patēriņam treniņa laikā, kā arī vingrojumi tiek veikti piesardzīgi - regulāri sportoju jau septiņus mēnešus pie Dagņa, un nekad nav bijis par ko sūdzēties!"

Ilze:

“Pagājušajā gadā izmantoju iespēju 2-3x nedēļā sportot pašas mājās trenera vadībā, kamēr mazā čučēja pusdienas laiku. Tas bija laiks tikai man un atjaunoja manus enerģijas resursus par 200%. Varu ieteikt ikvienai mammai pēc bērniņa 3 mēnešu vecuma sasniegšanas izmantot šo iespēju. Fiziskā slodzīte bija laba. Un galvenais, ka nevajadzēja lielu kvadratūru sportošanai - viss notika 2 kvadrātmetros! Sportoju aptuveni 3 mēnešus, līdz uzzināju par jauno gaidāmo brīnumu. Par svara zaudēšanu - nu tur bija svarīgi arī uzturs un pārējo nedēļas dienu aktivitātes, kad gāju raitā pastaigā ar ratiem aptuveni 1h. Sportojot nometu ~4kg, bet visvairāk jutu tieši to, ka vecais apģērbs sāk derēt... Lai jums, sportot gribošās mammas, izdodas atrast laiku sportam!”

Linda:

"Vēlos dalīties ar saviem iespaidiem par šiem treniņiem. Tagad, lai uzturētu sevi formā un regulāri apmeklētu sporta zāli man nav jāuztraucas par milzum lieliem izdevumiem, kā arī, uzkāpjot uz svariem, nu, manu seju rotā smaids. Protams, arī apkārtējie pamana izmaiņas un tagad es daudz biežāk dzirdu komplimentus, ka esmu notievējusi. No sirds iesaku apmeklēt šos treniņus un gūt tik pat labu pieredzi kā es."

Liene:

"Gribu pateikt milzīgu paldies Dagnim par lielisko piedāvājumu nākt trenēt uz mājām! Man ir ļoti rosīgs un darbīgs dzīves veids, kā jau katram no mums un atrast laiku, gribasspēku un čaklumu, lai ietu uz sporta zāli, nebija manos spēkos, bet vienu stundu kārtīgam treniņam mājās gan var atrast. Viss, kas nepieciešams – lecamaukla, ūdens pudeles un paklājiņš. Katrs treniņš ir ļoti individuāls. Ja esi labi atpūties un enerģijas pilns, Dagnim kabatā ir Pavasara “trakais” uzdevumu plāns, kur var kārtīgi pasvīst, bet ja nedēļa ir atņēmusi visus spēkus, vai nepatīkami smeldz kāja vai mugura, treneris piemeklē vingrojumus pārējām muskuļu grupām, ļaujot vārgākām vietām atpūsties. Ar Dagni trenējos jau gadu! Atceroties pirmos vingrojumus, nākas pasmaidīt, cik ļoti viegli tie bija. Tagad Dagnis mani ir uztrenējis jau līdz nopietniem treniņiem, mana izturība ir augusi, nemaz nerunājot par fizisko formu un labo pašsajūtu."

Monta:

"Laiks kustībai ar galveno treneri Dagni ir izcils veids kā padarīt savu fizisko ķermeni spēcīgāku un izturīgāku, paralēli nodrošinot arī pozitīvu emocionālo lādiņu ikdienai. Paldies Tev, Dagni, ka pielāgojies manam ikdienas ritmam un 6.00 no rīta pāris reizes nedēļā esi gatavs ar mani darboties! Dagnis ir ļoti motivējošs treneris, kurš prot ļoti pakāpeniski un rezultatīvi panākt vēlamos efektus! Vienmēr ir sagatavojies treniņam un visu savu uzmanību velta tam, lai treniņš noritētu ne tikai fiziski aktīvi, bet arī droši un atbilstoši cilvēka spējām! EJIET ĀRĀ UN SPORTOJIET! Īpaši no rīta, kad putni čivina, suņi rej un saule aust..."

Rita:

"Es strādāju par personāla speciālisti un 8 darba stundas pavadu pie datora. Vienmēr esmu sevi uzskatījusi par aktīvu cilvēku, bet pēdējos 3 gadus arvien vairāk sāku sevi pieķert pie domas, ka labprāt izvairos no fiziskām aktivitātēm. Kad uzsāku vingrot pie trenera Dagņa, uzreiz sapratu, ka Dagnis ir mans treneris. Viņa nodarbības ir profesionālas un ar individuālu pieeju katram. Dagnis vienmēr ir taktisks un nodarbības paiet ļoti pozitīvā gaisotnē. Man ļoti patīk, ka nodarbības ir daudzveidīgas un slodze tiek piemērota katrai vingrotājai pēc spējām! Novēlu katram, kurš nolēmis uzsākt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu tādu treneri kā Dagni!"